Váš svět strojů...
Přihlášení
Košík
0
Cena bez DPH
0 Kč
Celkem k úhradě s DPH
0 Kč
05. 10. 2023
BOW
Novinky
Nabídka práce

Hledáme pracovníky na tyto pozice:

  • Administrátor (referent) skladu náhradních dílů.

O nás
Jsme česká firma z Olomouce a působíme na trhu strojů již více než 30 let. Našich 60 zaměstnanců tvoří stabilní tým a jsou základním kamenem naší společnosti, bez kterého bychom dnes nebyli tam, kde jsme. Nyní rozšiřujeme své řady a máme volnou pozici:

Administrátor (referent) skladu náhradních dílů.

Bez čeho se na této pozici neobejdete
- středoškolské vzdělání - zaměření na strojírenství
- dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup, samostatnost a zodpovědnost
- čtení výkresové dokumentace
- znalost práce na PC (MS Office, práce v SAP vítána)
- znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
- řidičský průkaz sk.B (není podmínkou)
- schopnost se učit a pracovat v týmu

Co budete dělat
- zpracování poptávek na náhradní díly (pro naše portfolio výrobků) od našich zákazníků (mail, telefon)
- poptávky a objednávky náhradních dílů od zahraničních dodavatelů

- administrace objednávek, interní zásobování skladu
- tvorba cenových nabídek pro zákazníky
- skladová evidence náhradních dílů

Tohle vám nabízíme
- mzdu odpovídající zkušenostem a dosahovaným výsledkům pro danou pozici
- speciální odměny (vánoční, roční apod.)
- mimořádné odměny za inovace, odpracované roky
- stravenky ve výši 75 Kč/den
- navýšení řádné dovolené na 22 dní
- kariérní rozvoj a vzdělávání
- pracovní dobu po-pá od 7:00 do 15:30 h.
- nástup možný ihned
- přátelský a neformální kolektiv
- firemní akce (sportovní den, vánoční večírek atd.)

Životopis nám pošlete na email: tomaskova@bow.cz do 18. 10. 2023, 12:00 h. Pojďte s námi tvořit svět strojů. Těšíme se na vás.

Galerie

Povinné pole Špatný formát